Студенти Подільського державного аграрно-технічного університету взяли участь у спортивного-розважальному заході «Козацькі забави»!
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 09:38

Дійство, що відбувалося у Старому місті, присвячене Дню українського козацтва розпочиналось з того, що студент факультету агротехнологій та природокористування Андрій Гадай разом з допомогою Миколи Томайчука та Валерія Свереди  презентував козацький рукопашний бій (організація «Спас»), заінтригувавши молодь відточеною майстерністю баталії.

Команда студентів Подільського державного аграрно-технічного університету взяла активну участь у «Козацьких забавах», де гідно представила університет.

Змагання були драйвові, вправні, витривалі та були сповнені командним духом.

Студентський парламент активно, настійливо та завзято підтримував  своїх учасників.

Студентський парламент