Участь ректора у науково-практичному семінарі
Новини

10 жовтня 2018 р. (у готелі «7 днів») відбувся науково-практичний семінар на тему «Актуальні питання діагностики, боротьби та профілактики захворювань риби», ініційований Головним управлінням Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

У даному заході взяли участь і представники Подільського державного аграрно-технічного університету на чолі з ректором, професором В.В. Іванишиним. Володимир Васильович мав честь відкрити семінар доповіддю, у якій окреслив сучасний стан аквакультури України, вказавши на недооціненність галузі рибництва саме сьогодні, її потужний потенціал і перспективи розвитку галузі в контексті аграрного сектору. На завершення доповіді ректор університету побажав усім учасникам плідної праці, жвавих дискусій і наукових здобутків. Окрім того, Володимир Васильович зазначив про важливість переймання досвіду з окресленої проблеми у закордонних спеціалістів, продемонструвавши приклад співпраці Подільського державного аграрно-технічного університету з Варшавським університетом природничих наук.

Прес-центр ПДАТУ