Про солідарні дії профспілок у зв’язку із наступом на права людини та чергове засідання Молодіжної ради профспілок області
Новини

9 жовтня 2018 року студентський профактив, на чолі із головою профкому Світланою Ліщук взяв  участь у зборах профспілкових активістів та членів ради Федерації профспілок Хмельницької області із порядком денним: «Про солідарні дії профспілок у зв'язку із наступом на права людини» та в рамках відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю і Міжнародного дня боротьби з бідністю.

На захід було запрошено керівника обласної ради та облдержадміністрації,  директорів департаментів, начальників управлінь та відомств, об'єднання організацій роботодавців області. Перед присутніми із головного питання виступили голова Федерації профспілок області -Харьковський Геннадій Петрович та голова Хмельницької обласної державної адміністрації – Лозовий Вадим Миколайович.  Під час дискусії порушували болючі та актуальні питання, писали подання, надавали пропозиції, приймали резолюції. Учасники зборів заявили про підтримку солідарних дій профспілок та готовність взяти участь у Всеукраїнській акції профспілок 17 жовтня у м.Києві.

Під час роботи засідання голова Молодіжної ради профспілок області Світлана Ліщук  звітувала про проведену роботу за рік та запропонувала до розгляду новий Проект плану роботи ради на 2019 рік, а також анонсувала ряд заходів ради на майбутнє. Зокрема молодь ФПО одноголосно підтримала резолюцію зборів профактиву та солідарні дії профспілчан.

Прес-центр ПДАТУ