Студенти ПДАТУ привітали науково-педагогічний колектив з Днем працівників освіти!
Новини

За ініціативи студентського Парламенту 4 жовтня 2018 р., у стінах ПДАТУ відзначили День працівників освіти.  Студенти привітали усіх працівників університету та побажали їм кар'єрного зростання, терпіння та  нових досягнень у науковій сфері. Студентська молодь проявила креативність та почуття гумору під час привітання своїх наставників.

Шановні педагоги, щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі.

Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному з Вас міцного здоров'я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

Прес-центр ПДАТУ