Виховна година “У здоровому тілі – здоровий дух!” на факультеті агротехнологій і природокористування
Факультет агротехнологій і природокористування

Вчора, 3 жовтня, студенти факультету агротехнологій і природокористування зустрічалися  із головою Хмельницької обласної федерації "СПАС" Андрієм Гадаєм. "СПАС" – це українське бойове мистецтво та національний вид спорту, що активно розвивається. "СПАС" відомий від княжих часів і був досить поширений серед козацьких розвідників – пластунів. У програмі бойового мистецтва: рукопашний бій, боротьба навхрест, боротьба на поясах, шабельний бій та багато іншого.

Під час зустрічі Андрій Гадай демонстрував відео з тренувань та змагань, розповів про особливості та перспективи цього виду спорту та запропонував студентам відвідувати заняття в секції бойового мистецтва "СПАС", яка працює у спортивному залі 3-го корпусу університету.

Прес-центр ПДАТУ