Новий проект до 100-річчя - «Uni Web»
Новини

Із початком навчального року (у рамках проведення 100 подій до відзначення ювілею навчального закладу) у  Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулася ще одна надзвичайно важлива подія – випуск першого номеру  Міжнародної онлайн газети  «Uni Web». Це проект у якому беруть участь вищі навчальні заклади трьох країн: України-Польщі-ОАЕ. Ініціатором створення такого задуму виступив Подільський державний аграрно-технічний університет (Україна).

Відтак три виші різних країн матимуть змогу висвітлювати різнобічні актуальні питання викладацької діяльності та проблеми підготовки сучасних фахівців: навчання, виховання, практичної підготовки студентів, міжнародної діяльності; особливості викладання, проходження стажування для викладачів тощо.

Міжнародна онлайн газета «Uni Web» друкується англійською мовою та видається один раз у квартал.

Головний редактор газети – проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Гуцол Тарас Дмитрович ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Із першим номером газети можна ознайомитися тут

Вітаємо усіх дописувачів із успішною реалізацією даного задуму!

Прес-центр ПДАТУ