Вдалого та легкого старту до Країни Знань!
Понеділок, 03 вересня 2018, 17:00

Щорічно на початку вересня українські міста наповнюються святковим вбранням, різнобарвними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду цікава, барвиста і повна нових знань сторінка життя.

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Особливим цей день є для тих, хто вперше переступає поріг нового навчального закладу, адже це крок у нове, незвідане, загадкове…

Першовересень у Подільському державному аграрно-технічному університеті – не просто свято, а початок нового життя в університетській родині, саме в цей день у навчальному закладі відбулися святкові заходи з нагоди Дня знань.

Урочистості були проведені на території університету за участю науково-педагогічного складу, студентів, гостей та батьків, які із захопленням спостерігали за святковим дійством.

2018-2019 навчальний рік для аграрного вишу Поділля є особливим, так  як університет відзначатиме своє 100-річчя. До навального закладу завітали почесні гості та запрошені з-за кордону – Польщі та Об'єднаних Арабських Еміратів.

Відкрив захід ректор університету Володимир Іванишин – доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України. Ректор привітав усіх з успішним вступом до вищого навчального закладу, висловивши впевненість у тому, що студенти-першокурсники стануть висококваліфікованими фахівцями аграрного сектору України, передавши символічні ключ до знань, залікову книжку та студентський квиток першокурсникам. Окрім того, Володимир Васильович вручив атестат почесного професора  ректору Варшавського університету природничих наук В'яславу Белявські.

За активну роботу та професіоналізм були нагороджені грамотами студенти усіх факультетів за відмінне навчання та активну участь у житті університету.

Найкращим студентам університету було надано право покласти гірлянду до пам'ятника загиблим випускникам ПДАТУ в зоні АТО.

Із привітаннями та найкращими побажаннями до професорсько-викладацького складу, студентів та їх батьків звернулися й високоповажні гості, які завітали до Подільського державного аграрно-технічного університету, серед них: Володимир Кальніченко -  заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації, Анна Розкош - директор фірми DAK GPS, В'яслав Белявскі - ректор Варшавського університету природничих наук (СГГВу), Кшиштов Мудрик - керівник лабораторії біопалива Краківського аграрного університету, доктор Фатен Аль Наджар - Abu Dhabi University, священик Української Православної церкви Київського Патріархату, настоятель університетського храму апостола Євангеліста Івана Богослова митрофорний протоієрей Юрій Матвійцов та благочинний Кам'янець-Подільського району, настоятель храму Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла, кандидат богословських наук, митрофорний протоієрей Олександр Цісар.

«Гімн університету» у виконанні викладача університету Мирослава Тиша у поєднанні із шоу у виконанні  «Артградаціі» (Микола Томайчук та Валерій Свереда) створило чудову атмосферу незабутніх миттєвостей студентського життя, яке для наших першокурсників тільки розпочинається.

Тож, у добру путь, дорогі студенти! Нехай дорога у Країну Знань буде для вас плідною, творчою та повною приємних несподіванок. І пам'ятайте те, що вчить нас народна мудрість: «Знання – це скарб, а плідна праця – ключ до нього»!

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49