Міжнародне стажування
Наукова і міжнародна діяльність
П'ятниця, 13 липня 2018, 12:03

Науково-педагогічні працівники ПДАТУ – начальник відділу міжнародних зв’язків, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін – Гуменюк І.І. та професор кафедри екології та збалансованого природокористування – Чинчик О.С. прийняли участь у програмі міжнародного стажування на тему: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Сівітас (Collegium Civitas) у місті Варшава (Республіка Польща).

Англомовний проект, створений робочою групою у складі викладачів ПДАТУ та КПНУ ім. Івана Огієнка на тему «Kamianets-Podilskyi Higher Education Internationalization: Experience and Challenges» був представлений до захисту 11 липня 2018р. та отримав надзвичайно схвальні відгуки.

Інформація надана
відділом міжнародних зв’язків