Подільський державний аграрно-технічний університет

Відбулося засідання Дискусійного студентського клубу «Актуальні проблеми управління та адміністрування»
Економічний факультет
Неділя, 08 липня 2018, 09:08

На кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування відбулося засідання Дискусійного студентського клубу «Актуальні проблеми управління та адміністрування» під керівництвом завідувача кафедри Чикуркової Алли Дмитрівни.

У дружній, невимушеній атмосфері студенти та викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, а також викладачі інших кафедр економічного факультету обговорювали правила ефективного спілкування керівника з колективом, шляхи удосконалення культури спілкування, особливості планування особистої праці керівника, організацію і проведення ділових зустрічей, прийому відвідувачів.

Цікаві презентації з актуальних проблем організації праці керівника, розвитку його комунікативних здібностей, етики спілкування і стилів керівництва підготували студенти Коваленко Ірина, Степанков Дмитро, Шевчук Вікторія, Шуть Микола.

Маємо сподівання, що отримані знання з навчальної дисципліни «менеджмент» студенти зможуть ефективно використати в подальшому своєму професійному житті.

Інформація підготовлена
викладачами кафедри менеджменту,
публічного управління та адміністрування

1 2 3 4
×
< >