Відбулося засідання Дискусійного студентського клубу «Актуальні проблеми управління та адміністрування»
Економічний факультет

На кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування відбулося засідання Дискусійного студентського клубу «Актуальні проблеми управління та адміністрування» під керівництвом завідувача кафедри Чикуркової Алли Дмитрівни.

У дружній, невимушеній атмосфері студенти та викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, а також викладачі інших кафедр економічного факультету обговорювали правила ефективного спілкування керівника з колективом, шляхи удосконалення культури спілкування, особливості планування особистої праці керівника, організацію і проведення ділових зустрічей, прийому відвідувачів.

Цікаві презентації з актуальних проблем організації праці керівника, розвитку його комунікативних здібностей, етики спілкування і стилів керівництва підготували студенти Коваленко Ірина, Степанков Дмитро, Шевчук Вікторія, Шуть Микола.

Маємо сподівання, що отримані знання з навчальної дисципліни «менеджмент» студенти зможуть ефективно використати в подальшому своєму професійному житті.

Інформація підготовлена
викладачами кафедри менеджменту,