День поля у ПДАТУ
Новини

9 липня 2018 року на базі науково-дослідного центру "Поділля" відбулось чергове традиційне приймання польових дослідів НПП, докторантів, аспірантів та науковців Подільського державного аграрно-технічного університету.

Комісія у складі: Іванишин В.В. - голова комісії, Гаврилянчик Р.Ю. – заступник  голови комісії, Білик Т.Л. – заступник голови комісії; Гаврилюк В.Б., Місюк М. В., Панцир Ю. І., Цвігун О.А., Печенюк А.В., Бурдига В.М., Гаврилянчик Н.І., Загнітко Л. А., Книш О.В. – члени комісії; Петрище О.І. – секретар комісії; ретельно ознайомилася із тематикою наукових дослідів на факультеті агротехнологій і природокористування та інженерно-технічному факультеті. Безпосередньо на полі більше 20 науковців розповідали про виконані ними польові дослідження та демонстрували якість закладених дослідів.

Декан факультету агротехнологій і природокористування Гаврилюк В.Б. та доцент Григор'єв В.М. представили  досліди в рамках співпраці з RAGT Semences на тему: "Вплив норм висіву на продуктивність різних сортів пшениці озимої", та "Вплив строків сівби та норм висіву на продуктивність різних гібридів кукурудзи" (виконавці: Гаврилюк В. Б., Вахняк В. С.).

Доцент Вахняк В.С. продемонстрував досліди у рамках співпраці з КВС-Україна на тему: "Фенологічна оцінка гібридів кукурудзи та соняшнику".

Доцент Яворов В.М. розповів про дослідження на тему: "Вплив строків сівби та норм висіву на продуктивність різних гібридів соняшнику", що проводяться в рамках співпраці з RAGT Semences.

Директор Науково-дослідного інституту круп'яних культур ім. О. Алексеєвої Бурдига В.М. представив ділянки з вивчення колекції світового генофонду роду Fagopyrum Mill –  наукового об'єкту, що становить національне надбання.

Демонстрування дослідів проходило у жвавому обговоренні та науковій дискусії, члени комісії активно задавали запитання науковцям. Члени комісії виставили свої критичні зауваження, побажавши окремим науковцям поліпшення якості проведення наукових досліджень у майбутньому. В цілому комісія визнала, що закладені польові досліди виконані на належному методичному та науковому рівнях.

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19