У добру путь, дорогі випускники!
Новини

5 липня 2018 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулося особливе свято, яке не позначено у жодному календарі – урочистий випуск фахівців.

Цієї миті з нетерпінням чекали усі, та коли вона настала, студентам не вірилося, що роки навчання промайнули, як короткі дні, залишивши після себе теплі й приємні спогади. Всі лекції, практичні заняття, іспити залишились позаду. Звісно, за роки навчання відбулося багато подій, але щохвилини студенти відчували незмінну турботу та підтримку викладачів університету.

Відкрив урочистість ректор університету, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Іванишин Володимир Васильович, привітавши усіх випускників із подоланням певної професійної сходинки.

Церемонія вручення дипломів – одне із тих урочисто-хвилюючих свят, яке назавжди залишиться в пам'яті кожного. Так було й цього дня – надзвичайно яскравого, насиченого емоціями та хвилюванням. Безліч гостей, батьки, друзі, знайомі, викладацький склад, привітання, спалахи фотокамер– все це підкреслювало феєричність та неповторність свята.

Обличчя випускників світилися радістю і вони щедро дарували присутнім чарівні посмішки. Від імені випускників, Анастасія Завальницька привітала усіх однокурсників із завершенням навчання та подякувала ректорату, професорсько-викладацькому складу, усім працівникам вишу за щирість, добро, наставництво, за отримані якісні знання.

Ми щиро віримо у те, що випускники-бакалаври продовжать навчання в магістратурі нашого вищого навчального закладу, а для решти випускників початок трудового шляху стане хорошим життєвим стартом і вони гідно продовжуватимуть традиції, започатковані у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Прес-центр ПДАТУ