Вступна кампанія 2018 стартує….
Новини

27 червня 2018 року в 20 аудиторії головного корпусу відбулася нарада ректорату та приймальної комісії  Подільського державного аграрно-технічного університету, на якій порушувалися питання вступної кампанії 2018 року.

Із доповіддями виступили голова приймальної комісії, ректор, професор Володимир Іванишин, який зазначив, що робота приймальної комісії має бути чіткою й конкретно  визначеною   та створені сприятливі й позитивні умови для вступників.

Про вступну кампанію та особливості роботи приймальної комісії, реєстрацію абітурієнтів в єдиній державній електронній базі виступили: відповідальний секретар приймальної комісії – Віталій Лапчинський, заступник відповідального секретаря – Василь Бурдега та керівник системи ЄДЕБО ПДАТУ -  Ірина Ясінецька.

Прес-центр ПДАТУ