Планове засідання вченої ради 27 червня 2018 року
Середа, 27 червня 2018, 22:59

27 червня 2018 року відбулося виїзне планове засідання вченої ради на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету.

До початку роботи вченої ради членами ради було оглянуто територію, навчальні приміщення, матеріально-технічну базу факультету.

Згідно порядку денного були заслухані питання:

• про підсумки поточного моніторингу якості підготовки фахівців і завершення літньої екзаменаційної сесії. (доп. перший проректор Гаврилянчик Руслан Юрійович);
  • про розширення міжнародних зв'язків та провадження міжнародної діяльності університету з питань освіти і науки. (доп. проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Білик Тетяна Леонівна);
  • про роботу колективу факультету агротехнологій і природокористування та шляхи вдосконалення (доп. декан факультету Гаврилюк Валерій Борисович);
  • про результативність освітньо-педагогічної діяльності колективу коледжу ПДАТУ і шляхи її вдосконалення. (доп. директор коледжу Чубайко Олена Віталіївна);

Також на вченій раді шляхом таємного голосування  відбулися вибори відповідно до оголошених конкурсів, вручені сертифікати науково-педагогічним працівникам, які пройшли стажування та диплом професора - Ірині Ясінецькій, диплом кандидата економічних наук - Валентину Дранусу, сертифікат із володіння англійською мовою рівня В1 - Інні Гоголь.

Вітаємо усіх із отриманими результатами, бажаємо результативної плідної праці й подальших науково-професійних звершень!

Прес-центр ПДАТУ