Подільський державний аграрно-технічний університет

Кубок пам’яті Миколи Бендери розіграли цими вихідними
Новини
Середа, 27 червня 2018, 20:39

Вже стало доброю традицією щорічно наприкінці навчального року проводити футбольний турнір пам'яті Миколи Бендери. Цього разу турнір вперше відбувся у спортзалі. Чотири команди змагалися за право бути кращою з міні-футболу.

Першу гру розіграли команд "Товтри" з командою викладачів ПДАТУ "Грифон" (4:1) .

У другому раунді зійшлися команда друзів та однокласників "Дністер" з командою "Ветерани Кам'янець-Подільського району" (2:2).  Третя гра була не менш видовищною – "Товтри"- "Дністер"(3:0). Далі на футбольний майданчик вийшли "Грифон" і "Ветерани Кам'янець-Подільського району" (2:4).  Досить виваженим та напруженим було протистояння на футбольному полі двох команд з Кам'янець-Подільського району: "Товтри"- "Ветерани Кам'янець-Подільського району" (1:0). Остання гра турніру остаточно сформувала турнірні таблицю та виявила володаря кубку. "Грифон" обіграв "Дністер"(3:0).

Тож турнірна таблиця мала такий вигляд:

  1. "Товтри"- 9;
  2. "Ветерани Кам'янець-Подільського району" -4;
  3. "Грифон"-3;
  4. "Дністер"-1.

Жодна команда не залишилася без набраних очків, а заслужено виграла кубок команда "Товтри", з чим її і вітаємо.

Цього року  нагородження переможців турніру проводили син Миколи Бендери – Іван (гравець ФК "Шахтар"), та дружина Леся Бендера. На превеликий жаль батько Миколи – Іван Миколайович наприкінці минулого літа відійшов у вічність…

Валентин Дранус,
Микола Білий

1 2 3 4
×
< >