На факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві працювали експерти
Факультет ВМТТ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1197 – л від 13 червня 2018 року «Про проведення акредитаційної експертизи» на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету з 25 по 27 червня працювала експертна комісія з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» у складі завідувача кафедри генетики та розведення сільськогосподарських тварин імені В. П. Коваленка Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет», доктора сільськогосподарських наук, професора, голови комісії Нежлукченко Тетяни Іванівни та професора кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Одеського державного аграрного університету, доктора сільськогосподарських наук Китаєвої Алли Павлівни.

Під час перевірки експерти ознайомилися з роботою кафедр годівлі, розведення тварин і технології кормів, технології виробництва і переробки продукції тваринництва, викладацьким складом, студентами, матеріально-технічною базою, методичним забезпеченням навчального процесу, відвідали науково-дослідний центр «Поділля» та філіали кафедр. Також було проведено комплексні контрольні роботи з перевірки залишкових знань.

За результатами роботи комісією було сформовано експертні висновки.

Прес-центр ПДАТУ