Прибираємо довкілля
Новини

З настанням літа студенти Подільського державного аграрно-технічного університету проходять виробничі та навчальні практики з різних дисциплін: ботаніка, управління сільськогосподарською технікою, технологія виробництва, переробки і зберігання сільськогосподарської продукції тощо.

Усі практики проводять згідно з робочими навчальними програмами. Окрім того, студенти університету активно долучаються до благоустрою міста та довкілля. Днями студенти-практиканти І курсу факультету агротехнологій і природокористування, які проходять навчальну практику на кафедрі сільськогосподарських машин і механізованих технологій, під керівництвом кандидата технічних наук Думанського О.В., долучилися до прибирання паркової зони біля ботанічного саду.

Конкретні задачі щодо прибирання довкілля студентам-практикантам були поставленні завідувачем відділом ботанічного саду Постовою Н.О. і старшим лаборантом Гуменюк Н.П.

Завідувач кафедри СГМіМТ,
професор А.В. Рудь