У рамках проведення Дня молоді відбулося нагородження
Новини

25 червня 2018р. у рамках проведення Дня молоді виконавчий комітет Кам'янець-Подільської міської ради нагородив подяками студентів та викладачів за активну участь в інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку молоді та сприяння розвитку молодіжної політики міста.

Від Подільського державного аграрно-технічного університету отримали подяки та подарунки від заступника міського голови Вадима Анатолійовича Савчука: проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Тарас Гуцол, доцент кафедри професійної освіти Ольга Прокопова, студентка економічного факультету Віка Лужняк.

Зокрема колектив Подільського державного аграрно-технічного університету отримав подяку за участь у фіксації рекорду України «Живий герб» у рамках проведення відкриття туристичного сезону.

Прес-центр ПДАТУ