Міжнародна конференція у Польщі з українськими традиціями
Неділя, 24 червня 2018, 21:56

20-23 червня 2018р. делегація Поділського державного аграрно-технічного університету у складі 22-х осіб на чолі із проректором із навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Тетяною Білик та проректором із науково-педагогічної і виховної роботи Тарасом Гуцолом взяли участь у V Міжнародній конференції м. Криниця (Польща).

Учасники представили цікаві доповіді та проекти з тематики конференції «Відновлювальні джерела енергії» .

Однак головною родзинкою Міжнародної конференції у Польщі було те, що 20 червня усі делегати ПДАТУ прийшли у вишиванках та презентували 2-годинну концертну програму в якій намагалися відтворити щирість, миролюбність, доброту українців, звичаї, традиції, обряди, шану та повагу до людей будь-якої національності…

Ректорат щиро дякує усім, хто долучився до роботи конференції у Польщі та гідно представили не тільки Подільський державний аграрно-технічний університет, а й Україну загалом.

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22