День скорботи і пам’ять жертв війни вшановує сьогодні Україна
П'ятниця, 22 червня 2018, 23:54

Той народ, який не пам'ятає своєї історії, не має права на майбутнє. З історії ми черпаємо досвід, вона робить нас мудрішими й застерігає від помилок.

Війна 1941 року увірвалася в юність наших дідів і прадідів, мов чорний смерч. Підпалила квітучу землю, затьмарила міста і села. Біль від спогадів з часом стає меншою й не такою пекучою. Та історична віддаленість допомагає усвідомити масштабність минулих трагедій, провести паралелі з сучасністю, зрозуміти, що насправді тоді відбувалося. І на часі зробити це саме зараз, коли Україна, по суті, знаходиться у стані неоголошеної війни.

У скорботний день (22 червня) на нашу землю прийшла війна, що не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

Наш обов'язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму. Життя цих людей – це воістину уроки справжньої мужності та патріотизму для сучасників.

Так, 22 червня виховний сектор, представники студентського самоврядування, рада ветеранів Подільського державного аграрно-технічного університету взяли участь у покладанні вінків та квітів до Меморіалу Слави у сквері Танкістів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Прес-центр ПДАТУ