Візит генерального директора ТОВ "Бровафарма"
Факультет ВМТТ

20 червня факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві відвідав генеральний директор ТОВ "Бровафарма", доктор ветеринарних наук, професор, заслужений працівник ветеринарної медицини України Березовський Андрій Володимирович. В рамках візиту відбулось ознайомлення викладацького складу, студентів та провідних лікарів Держпродспоживслужби Кам’янця-Подільського з новими розробками та сучасними тенденціями у виробництві ветеринарних засобів.

Підприємство є одним з найбільших виробників ветеринарних препаратів на ринку України та імпортує свої препарати у 18 країн світу.

Напрямки діяльності:

• підприємство різноманітно підтримує молодих вчених, що вивчають ветеринарну медицину. На основі спільних розробок проведено захист 15-ти докторських та понад 30 кандидатських дисертацій;
  • проводить науково-дослідні роботи і на підставі їх результатів створює хіміотерапевтичні ветеринарні препарати різних груп, а саме: протипаразитарні, антимікробні, вітамінно-мінеральні, дезинфектанти, а також засоби для відтворення стада, наркозу, релаксації тощо;
  • систематично ведеться навчання спеціалістів ветеринарних лабораторій, клінік та спеціалізованих господарств новітнім методам діагностики та особливостям застосування сучасних хіміотерапевтичних засобів;
  • підприємство інвестує значні кошти в видавницьку діяльність, в результаті чого за останні роки опубліковано більше 36 навчальних посібників, а також близько 100 методичних рекомендацій з ветеринарної медицини.