Участь у проекті «Навчальні програми професійного зростання»
Наукова і міжнародна діяльність
П'ятниця, 22 червня 2018, 12:25

Перший проректор ПДАТУ прийняв участь у проекті «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку та Агентства з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV, котрий проходив  19 червня 2018 р. у м.Києві в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. До участі у майстер-класі "Сучасні інноваційні технології в садівництві і виноградарстві: досвід Ізраїлю" були запрошені учасники програми стажування «Інноваційні технології в садівництві та виноградарстві» (29.04-18.05.2018р., МАТС – MASHAV).

Подія зібрала багато відомих представників як вітчизняної, так і забіжної галузі освіти та сільського господарства.

Учасники навчальної програми в Ізраїлі говорили про інноваційні технології, практики вирощування в закритому і відкритому ґрунті в садівництві та виноградарстві, яка застосовується в Ізраїлі в аридних і семіаридних кліматичних зонах з урахуванням можливості їх адаптації до умов України; особисті та колективні напрацювання щодо органічного вирощування плодових культур.

Р.Ю.Гаврилянчик представив презентацію на тему: «Інтеграція виробництва, науки і освіти у садівництві та виноградарстві: Ізраїльський досвід».

Учасники також дізналися про нові програми стажування, які проводяться Ізраїльським центром міжнародного співробітництва МАШАВ та проектом «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку.

Інформація надана
відділом міжнародних зв’язків