День поля та саду
Факультет агротехнологій і природокористування

16 червня 2018 року на одному із найуспішніших підприємств Тернопільщини – компанії ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та фермерському господарстві «Гадз» відбувся Всеукраїнський День поля та саду.

До підприємства Петра Гадза з’їхалися: прем’єр-міністр України – Володимир Гройсман, чотири іноземні делегації, депутати Верховної Ради України - Микола Люшняк, Богдан Дубневич, Андрій Кіт, Олег Барна, Роман Заставний, Тарас Юрик, Ігор Побер та провідні аграрії зі всієї України.

У рамках заходу учасники оглянули демонстраційні ділянки озимих та ярих культур, насіннєві ділянки з використанням засобів іноземних компаній щодо захисту рослин, а також – оглянули потужну сільськогосподарську техніку підприємства. Представники великих і малих господарств України обмінялися досвідом успішного підприємства, яке щороку дивує гостей запровадженням сучасних світових технологій у сільському господарстві.

У данному заході взяли участь науково-педагогічні працівники  кафедри садівництва, овочівництва і садово-паркового господарства та аспірант кафедри рослинництва, селекції та насінництва Подільського державного аграрно-технічного університету.

Прес-центр ПДАТУ