Відбувся I тур олімпіади з психології
Інженерно-технічний факультет

У період з 13.06 по 15.06. 2018 року кафедрою професійної освіти ПДАТУ було проведено 1 етап Всеукраїнської олімпіади із загальної психології серед студентів усіх спеціальностей університету.

Учасникам було запропоновано пройти 2 тури: теоретичний та творчий (дослідницький).

Теоретичний був представлений тестовими завданнями. Творчий передбачав написання короткого есе та роздумів на запропоновані теми.

Максимальна кількість балів за участь у двох турах  олімпіади складала 50 балів.

За результатами виконаних завдань, найвищу кількість балів отримали студенти:

• І місце - Шевчук Вікторія (1 СТН ФБ) – 40 балів;
  • ІІ місце - Грамалюк Альона (1 СТН М) - 37 балів;
  • ІІІ місце - Пантелей Дмитро (1 СТН М) - 35 балів.

Також дипломами за написання кращого есе на тему «Темперамент- допомога чи перешкода людині в її діяльності» відзначені Дзидз Людмила  і Дідушок Віталій.

Вітаємо переможців!!! Дякуємо усім студентам, які брали активну участь в олімпіаді з психології. Бажаємо усім творчої наснаги та подальшого професійного розвитку та особистісного самовдосконалення!