Готується до друку «Подільський державний аграрно-технічний університет – 100 років. Літопис випускників»
Субота, 16 червня 2018, 09:14

Випускникам
Подільського державного
аграрно-технічного університету

Шановні колеги!

Усіх нас, хто мав честь навчатися або працювати у Подільському державному аграрно-технічному університеті, об'єднує спільна професійна гордість. Тут формувалися численні індивідуальності, закладалися перспективи розвитку, збагачувався життєвий досвід. Настає час, коли спадщина різних поколінь випускників Подільського державного аграрно-технічного університету, фундаторів наукових шкіл, промоутерів розвитку галузі вимагає ретельної документації, систематизації та популяризації в широких суспільних колах.

У зв'язку з цим керівництво університету спільно з ТОВ «Видавничий центр «Логос Україна» ініціювала підготовку історичного презентаційно-іміджевого ювілейного видання «Подільський державний аграрно-технічний університет». Книга познайомить читачів з історією заснування та етапами розвитку навчального закладу як одного з провідних вузів України та Європи. Передбачається висвітлення діяльності його наукових шкіл, фахових, ділових та громадсько-політичних досягнень випускниюв.

Шановні випускники! Розраховуємо на Вашу участь у цьому престижному видавничому проекті, який зіграє важливу роль у вихованні майбутніх поколінь!

Сподіваємось на підтримку у підготовці творчо-біографічних текстів, наданні ілюстративного матеріалу, а також у різних, можливих для Вас, формах фінансової участі.

ректор, професор
В.В. Іванишин