Подільський державний аграрно-технічний університет

Подільський державний аграрно-технічний університет – 100 років. Літопис випускників

Подільський державний аграрно-технічний університет спільно з Видавничим центром «Логос Україна » готує до друку ювілейне видання «Подільський державний аграрно-технічний університет — 100 років. Літопис випускників».

Ця книга для тих, кому пощастило навчатися в Подільському державному аграрно-технічному університеті, хто прагнув здобувати знання, щоб мати можливість реалізувати себе в науці, бізнесі та на виробництві. Хто до цього дня вдячний рідному університету за путівку в життя, як запоруку успішного професійного старту та подальшого кар'єрного зростання.

Для тих, хто вміє бути вдячним своїм наставникам і завжди згадує їх добрими словами, є можливість проявити щедрість і благородність, а також вписати своє ім'я в історію університету і назавжди стати його невід'ємною частиною.

Це буде справжній фоліант із неперевершеними ілюстраціями та високою художньою цінністю — покликаний висвітлити історію навчального закладу від заснування до сьогодення на багатому документальному матеріалі.

Для друку книги будуть використані шведський папір та італійські палітурні матеріали, що забезпечить їй високу якість та найголовніше — унікальність.

Обсяг видання — до 400 сторінок. Мова — українська. Формат — А4. Кольоровий друк, тверда обкладинка із золотим тисненням, крейдований папір.

 

Анкета випускника
Подільського державного аграрно-технічного університету

Просимо звернути увагу на те, що Ви можете відповідати лише на ті запитання, які вважаєте доцільними. Також не обов'язково дотримуватися анкети — можете подати текст в довільній формі. Літературну обробку здійснює редактор.

 1. Прізвище, ім'я, по батькові.
 2. Назва факультету, рік вступу та закінчення.
 3. Місце роботи, посада, звання.
 4. Дата та місце народження. Батьки (прізвище, ім'я, по батькові, професія).
 5. Коротка довідка про трудовий шлях, професійні досягнення, громадську діяльність, можливі нагороди тощо.
 6. Які обставини вплинули на вибір факультету, спеціальності.
 7. Роль університету в житті, зокрема у професійному.
 8. Епізоди, які найбільше запам'яталися зі студентського життя, цікаві історії та події, спогади про улюблених викладачів.
 9. Зв'язок з університетом сьогодні.
 10. Захоплення, хобі.
 11. Коротко — інформація про сім'ю, дітей. Чи є у родині випускники університету (яких факультетів?).
 12. Життєве кредо або вислів.
 13. Контактна інформація (поштова адреса, телефон, електронна адреса).

Обов'язково необхідно подати портретне фото, сюжетні — за бажанням (родина, робота, хобі тощо).

Видавничий центр «Логос Україна» готує найкращі подарункові видання про історію університетів, унікальні за змістовим наповненням і рівнем видавничої культури. Ці книги варті того, аби стати окрасою будь-якої бібліотеки, прекрасним подарунком рідним і близьким. Вони не тільки інформаційно збагачують читача, а й приносять неперевершену естетичну насолоду.

 

Контактна інформація

Телефон:
0 (44) 278-25-27,
0 (44) 235-61-58

Електронна пошта:
logos_ua@ukr.net

Сайт видавництва:
www.logos.biz.ua

Керівник проекту:
Олена Вікторівна Ляцька
Телефон: 0 (97) 713-67-88, 0 (99) 722-75-47