Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми соціально-гуманітарних і природничих наук в контексті сучасних глобальних викликів»
ННІ підвищення кваліфікації та перепідготовки

07–08 червня 2018 року на базі Навчально-наукового інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми соціально-гуманітарних і природничих наук в контексті сучасних глобальних викликів».

Робота конференції була організована за 9 напрямами:

1. Мовна комунікація в умовах інтеграції культур та глобалізації.
  2. Місце та роль молоді в глобалізованому світі.
  3. Людиновимірність культури та культуровимірність людини.
  4. Математика в сучасному університеті.
  5. Актуальні проблеми фундаментальних і прикладних досліджень (фізика і технічні науки).
  6. Комп’ютерні системи та мережні технології в умовах глобалізації.
  7. Стан і перспективи використання відновлюваних джерел енергії.
  8. Управління земельними ресурсами в умовах децентралізації влади.
  9. Науки про Землю. Сучасна інвайронментологія.

Було передбачено дві форми участі в конференції:

• доповідь на секціях;
  • заочна участь (лише публікація).

Загалом у роботі конференції взяли участь 100 здобувачів вищої освіти та молодих вчених.
За результатами конференції підготовлено електронний збірник тез, в якому представлено 103 публікації.

Всі учасники конференції отримали сертифікати.

Актуальні проблеми соціально-гуманітарних і природничих наук в контексті сучасних глобальних викликів: збірник тез учасників всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених і здобувачів вищої освіти (м. Кам’янець-Подільський, 07–08 червня 2018 року)