Профспілкова дискусія щодо накопичувальної пенсійної системи й щодо підготовки та працевлаштування кваліфікованих кадрів для аграрного сектору
Середа, 13 червня 2018, 12:40

8 червня на базі Подільського державного аграрно-технічного університету Київська обласна профспілка працівників агропромислового комплексу провела виїзне засідання Президії. Відкрив роботу Голова обкому Василь Хвостіков, який означив тематику питань для обговорення. Участь у роботі президії взяв перший проректор університету Гаврилянчик Руслан Юрійович та голова первинної профспілкової організації Світлана Ліщук.

Засідання президії проводилось спільно з членами профкому співробітників та студентів університету, бо питання які обговорювались актуальні для профспілкових структур всіх регіонів України. В блоці профспілкових дискусій заходу обговорили теми правил роботи накопичувальної пенсійної системи пенсійного страхування, підготовку та працевлаштування кваліфікованих кадрів для аграрного сектору, а також провели розгорнуту презентацію створення електронного профспілкового квитка на основі «соціальної картки».

Київська обласна профспілка працівників агропромислового комплексу дякує за сприяння в організації та проведенні засідання Президії  ректорату та профкому університету за прекрасну професійну презентацію навчального закладу та міста Кам’янця-Подільського.

За матеріалами сайту
профспілки працівників АПК України