Екскурсія в ботанічний сад
Наукова і міжнародна діяльність

Викладачі та студенти ПДАТУ продовжують знайомити нашу гостю, волонтера Корпусу Миру, Клер Маннінг з учбовим закладом. 12 червня керівником відділу міжнародних зв'язків Гуменюк І.І., викладачем кафедри соціально-гуманітарних наук Чайковською О.В. та студентами 1 курсу економічного факультету було організовано екскурсію до Ботанічного саду ПДАТУ. Учасники заходу з цікавістю слухали й перекладали на англійську розповідь завідуючої відділом дендрології Ботанічного саду ПДАТУ Постової Наталі про історію заснування заповідника, адже вона доволі давня. Так, 1925 р. було закладено перші ботанічні ділянки при Інституті народної освіти, 1927 р. складено перший список насіння для обміну з іншими ботанічними садами, 1928 р. створено ботанічний кабінет при сільськогосподарському інституті.

Студентів й викладачів університету було ознайомлено із колекційним фондом, рідкісними видами рослин, що занесені у Червону книгу. Із числа колекції ботанічного саду до Червоної книги України занесено 26 видів рослин. Надзвичайно зацікавили студентів реліктові види: гінкго дволопатеве, метасеквойя глиптостробовидна, тис ягідний, бруслина карликова, діоскорея кавказька, арум Бессера, листовик сколопендровий, лунарія оживаюча, цибуля коса, ясинець білий та багато інших рослин.

Найбільше враження на нашу колегу з Оклахоми справив надзвичайно великий діапазон рослин, спосіб їх висадження та відомості про роль рослин в культурі та традиціях українського народу. Учасники заходу висловлюють вдячність директору Ботанічного саду ПДАТУ Когуту В.В. за можливість відвідати заповідник й завідуючій відділом дендрології Постовій Наталі за цікаву презентацію.

Інформація надана
відділом міжнародних зв'язків ПДАТУ