«Academic Integrity in Transitional Societies»
Наукова і міжнародна діяльність

29-31 травня асистент кафедри професійної освіти Олена Книш взяла участь у навчально-тренінговій програмі “Academic Integrity in Transitional Societies”: міжнародна школа з підвищення навиків написання наукових статей для викладачів.  Програма організована в межах Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP та спрямована на підвищення професійних навичок академічного письма.

Слухачі школи – викладачі закладів вищої освіти та науковці, впродовж трьох днів були залучені до інтерактивних лекцій, виконання практичних завдань та кейс-вправ, що сприяють підвищенню професійних компетенцій з акцентом на практичній складовій – написанні якісних наукових статей. Навчання проводили професори Університету Ферфілд (США) Кетрін Нантц та Девід Шмідт у співпраці з проектом SAIUP.

Інформація надана
відділом міжнародних зв’язків ПДАТУ