Всеукраїнський забіг «Зелена миля-2018» в Новоушицькому коледжі ПДАТУ
Новини

«Зелена миля» під такою назвою в Україні відбувся легкоатлетичний забіг, присвячений Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня.

1 червня 2018 року об 11 годині студентська молодь Новоушицького коледжу ПДАТУ долучилась до Всеукраїнського забігу "Зелена миля 2018", ініційованого Міністерством освіти і науки України та Спортивною студентською спілкою України, Національним олімпійським комітетом України.

Студенти коледжу підтримали акцію «Зелена миля» та взяли активну участь в ній. Спортивно-виховний захід відбувся у парковій зоні селища. Мета даної акції – привернути увагу громадськості до екологічних проблем сьогодення, популяризувати фізичну культуру та здоровий спосіб життя.

Під час проведення забігу в учасників спостерігався веселий настрій та спортивний дух.