Профорієнтаційна робота ПДАТУ
Новини

Наприкінці травня об’єднана мобільна профорієнтаційна група економічного та інженерно-технічного факультетів Подільського державного аграрно-технічного університету та Навчально-наукового інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки в складі доцентів Борковської В.В., Вольської А.О., Гайбури Ю.А., Кіріки Д.В., Ляски О.П. та Федорчук Н.В. відвідала Шепетівський коледж та Кіцманський технікум ПДАТУ.

Серед студентів та викладачів структурних підрозділів ПДАТУ була поширена інформація про факультети університету, роздані інформаційні буклети про спеціальності та перелік фахових і перехресних дисциплін для вступу у 2018 році.

В аудиторіях були обговорені переваги навчання у нашому університеті, ожливість одержання подвійного диплому Європейського зразка. Студенти були зацікавлені наданою інформацією, задавали багато питань з приводу навчання та стажування за кордоном.

По закінченню зустрічі серед учнів було проведено анкетування, за результатами якого більшість студентів виявили бажання здобувати економічну освіту саме у нашому університеті.

Крім того, серед студентів-бакалаврів, що здобувають освіту на заочній формі навчання на базі філій ПДАТУ була проведена роз’яснювальна  робота щодо вступу в магістратуру.

Прес-центр ПДАТУ