Міжнародний день поля у Миколаєві
Факультет агротехнологій і природокористування

30 травня на дослідному демонстраційному полі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Міжнародний день поля з технології вирощування зернових колосових культур.

Подільський державний аграрно-технічний університет представляли декан факультету агротехнологій і природокористування Гаврилюк В.Б. та директор НДЦ «Поділля» – Чапай В.О.

Відкрив захід та привітав шановних гостей ректор Миколаївського національного аграрного університету, академік В'ячеслав Сергійович Шебанін.

Привітали учасників із професійним святом гості – перший заступник голови  Миколаївської обласної державної адміністрації В'ячеслав Валентинович Бонь, народний депутат України Вадим Іванович Підберезняк, віце-президент Національної академії аграрних наук України Микола Володимирович Роїк, директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Світлана Сергіївна Кретович, директор департаменту рослинництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Леонід Вікторович Сухомлин, директор Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення В'ячеслав Михайлович Соколов, головний конструктор Українського конструкторського бюро шасі і трансмісій Олексій Анатолійович Гриненко.

Після офіційної частини зібрання усіх присутніх було запрошено до огляду демонстраційних посівів зернових колосових культур вітчизняної селекції, презентації сільськогосподарської техніки бренду «Лозівські машини», «Case» та інших компаній, демонстрації можливостей безпілотної авіації в АПК, презентації сучасних технологій мікро- та біоживлення, захисту рослин тощо.

Прес-центр ПДАТУ