Науково-практичний семінар «Вплив проектування на розвиток сучасного бізнесу»
Економічний факультет

24 травня на заключному занятті «Ділове адміністрування», розділ «Управління проектами» студентами магістратури 1 курсу «Менеджмент» та доцентом Дудзяк Оксаною Антонівною було проведено науково-практичний семінар на тему: «Вплив проектування на розвиток сучасного бізнесу».

У дружній, невимушеній атмосфері студенти та викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, а також викладачі інших кафедр економічного факультету обговорювали значення та вплив проектування на розвиток підприємництва. Студентами було представлено кілька цікавих та креативних проектів. У вигляді бізнес гри, присутні на чолі із завідувачем кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Чикурковою Аллою Дмитрівною (які були представлені як потенційні інвестори) визначили голосами кращі проекти. Кожному з проектів було приділено максимум уваги, тож варто зазначити, що проекти і їх тематика є сьогодні досить актуальними та інноваційними.

Декан економічного факультету Микола Васильович Місюк зазначив,  що кожна з дисциплін, яка викладається протягом періоду навчання для студентів ВНЗ - є цінним багажем для молодого спеціаліста, тож маємо сподівання, що, отримавши базові знання при вивченні проектування, студенти зможуть їх ефективно використати в подальшому професійному житті.

Інформація підготовлена
викладачами кафедри менеджменту,