Творча зустріч з керівником громадської організації Тетяною Сметанюк
Наукова бібліотека
Субота, 02 червня 2018, 11:05

1 червня в науковій бібліотеці ПДАТУ відбулась творча зустріч з керівником громадської організації «Творче об'єднання письменників та художників «Кам'яний острів»» Тетяною Сметанюк.

Тетяна Сметанюк – молода авторка художньої прози, чарівна, надзвичайно проста в спілкуванні жінка.

Про себе говорить: «Народилася, живу, працюю в мальовничому Кам'янці-Подільському. Пишу легенди та оповідки про рідне місто, яке багате своєю історією і надзвичайними історичними постатями.

Інший бік моєї творчості – українська психологічна проза. На кожному кроці, особливо сьогодні, можна почути які українці багата та духовна нація. Займаючись громадською діяльністю багато років, можу сказати, що українці не кричать про «Багатогранність своєї душі», а просто діють, вчинки, ось основний аргумент. Тому у своїй творчості з'явилися оповідання, які описують переживання звичайних українців, пересічних на перший погляд людей але з особистою філософією життя, що творять історію сьогодення».

Присутні в залі студенти факультету ветеринарної медицини і технологій в тваринництві активно цікавились творчістю молодої авторки. Серед присутніх виявились студенти, які теж намагаються писати оповідання - зав'язався цікавий невимушений діалог.

Студентів підтримували викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидати історичних наук Завадська Ірина Михайлівна та Боднар Алла Миколаївна.

Зустріч з молодою письменницею-кам'янчанкою залишила по собі світлі, позитивні враження.

Тетяна Сметанюк – українка, громадський діяч, письменник, політик. А головне, проста людина, що мріє…

Захід підготувала і провела бібліотекар сектору художній абонемент Уманець Валентина Федорівна.

Бібліотека ПДАТУ
Циганок О.М.