Подільський державний аграрно-технічний університет

У ПДАТУ вперше відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д.71.831.02
Новини
П'ятниця, 11 травня 2018, 19:51

10-11 травня 2018 року на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся захист дисертацій з економічних наук – вперше після створення у вузі відповідної спеціалізованої вченої ради Д.71.831.02. Ця подія є визначною й знаковою тому, що вперше у місті Кам'янці-Подільському відбувся захист докторської дисертації.

У числі перших претендентів були:

  • на здобуття наукового ступеня доктора  економічних наук за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» ЛАВРУК Віталій Валерійович (тема «Економічна модернізація тваринництва як умова продовольчого забезпечення населення України»), науковий консультант – доктор економічних наук, професор Іванишин В.В.;
  • на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» ЛИЧУК Людмила Іванівна (тема «Формування і використання трудового потенціалу сільськогосподарських підприємств» (за видами економічної діяльності)», науковий керівник – доктор економічних наук, професор Єрмаков О. Ю.;
  • на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» ПЕЧЕНЮК Алла Петрівна (тема «Формування стратегії розвитку сільського зеленого туризму»), науковий консультант – доктор економічних наук, професор Іванишин В.В.

Даний факт свідчить про ефективну роботу колективу, спрямовану на розвиток наукового потенціалу Хмельницької області та України. Тепер вуз може пишатися не тільки конкурентоспроможними випускниками, а й молодими та перспективними вченими, які захистили результати своїх наукових досліджень у стінах ПДАТУ.

Вітаємо здобувачів із привселюдним захистом дисертацій та бажаємо позитивного підтвердження результатів і подальших плідних здобутків у наукових досягненнях!

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
×
< >