Вшановуємо подвиг живих, пам’ятаємо загиблих...
Четвер, 10 травня 2018, 18:20

8 та 9 травня із усім світом у європейському дусі пам'яті та примирення вся студентсько-викладацька родина вшановує пам'ять мільйонів, що стали жертвами буремних подій Другої світової війни і схиляє голови перед мужністю і героїзмом живих.

З нагоди 73-ї річниці перемоги у Другій світовій війні у нашому мальовничому селищі, біля пам'ятного знака загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь студенти та працівники коледжу.

З кожним роком Друга світова війна на крок, на перегорнуту сторінку віддаляється від нас та забути звитягу наших батьків, дідів і прадідів неможливо.

Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Україна! За її мир і спокій полягли мільйони. Війні не бути! Нехай панує мир! І ми, молоде покоління, про це подбаємо.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів та померлих ветеранів Другої світової війни, загиблих на сході України героїв, а також поклали квіти та вінки до пам'ятного знака.

Ця пам'ять робить нас сильнішими.
Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.
Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Валентина Шинкаренко