Пам’ятаємо! Поважаємо! Цінуємо! Вітаємо!
Четвер, 10 травня 2018, 18:10

8 травня 2018 року дирекція та профспілковий комітет, студентська рада  Новоушицького коледжу ПДАТУ відвідали та щиро привітали колишніх працівників коледжу, ветеранів війни та праці  із День пам'яті та примирення, а 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - Днем Перемоги!

Вітаючи поважних людей, директор коледжу Олександр Михайлович Альльонов наголосив: «У переддень 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі ми низько вклоняємось і по-синівськи дякуємо Вам за те, що наблизили довгоочікувану мить Перемоги, за можливість вільно жити, працювати, виховувати дітей на рідній землі у незалежній державі!» Голова профспілкового комітету працівників коледжу Козак В.П. вручив колишнім працівникам подарунки до свята. Із теплими словами вдячності та щирими побажаннями  звернулися  до сивочолих ветеранів представники  студентської ради  Музика Дмитро та Шурипа Марина.

Низько схиляємо перед вами голови,  зичимо благополуччя, міцного здоров'я, родинного затишку та довгих років життя!

Валентина Шинкаренко