Відбувся круглий стіл – приурочений Всесвітньому дню охорони праці. Девіз Всесвітнього дня охорони праці 2018 «Захищене і здорове покоління»
Четвер, 10 травня 2018, 17:56

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

08 травня у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбувся круглий стіл – приурочений Всесвітньому дню охорони праці.

Засідання круглого столу організовано відділом охорони праці та кафедрою охорони праці та фізичного виховання ПДАТУ.

У засіданні круглого столу взяли участь:

Ліщук Світлана Георгіївна – голова первинної профспілкової організації ПДАТУ; Калинюк Василь Павлович – провідний інженер з охорони праці ПДАТУ; Антошків Олег Павлович – страховий експерт відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Кам'янець-Подільському; Мосендз Володимир Анатолійович – головний інженер з охорони праці ТОВ «КВС України»; Березюк Олександр Григорович – начальник відділу органічної сертифікації першого національного аграрного кооперативу; викладачі кафедри охорони праці та фізичного виховання на чолі із завідувачем Марущаком Анатолієм Миколайовичем.

Вже традиційно відкрив круглий стіл Марущак Анатолій Миколайович, який зазначив, що впродовж майже всього періоду незалежності України рівень виробничого травматизму мав стійку тенденцію до зниження. Відмітив, що тематика Дня охорони праці у 2018 році, як ніколи, є актуальною.

Присутні ознайомилися з діяльністю Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Кам'янець-Подільському.

Усі присутні висловлюють подяку організаторам та модераторам семінару: Марущаку А.М., Калинюку В.П.

Представники адміністрації та трудовий колектив університету щиро вітають організаторів круглого столу з Всесвітнім днем охорони праці.

Бажають здоров'я, сил і терпіння, енергії та значних досягнень у майбутній роботі з питань охорони праці.

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13