XX Міжнародна сільськогосподарська виставка у Тель-Авіві
Новини

З 8 по 10 травня 2018 року  у Тель-Авівському виставковому центрі відбулася XX Міжнародна сільськогосподарська виставка та конференція «AgriTech». Подільський державний аграрно-технічний університет на конференції представляв перший проректор Руслан Гаврилянчик.

Інноваційне сільське господарство Ізраїлю, яке вважається передовим у світі, позиціонує дану конференцію важливим міжнародним заходом в галузі сільського господарства, та заохочує десятки тисяч відвідувачів із різних країн світу. Організатором даного заходу виступив  доктор Урі Йерміягу разом із представниками промислових та академічних кіл, фермерами та агрономами. На виставці створений павільйон інновацій задля демонстрації новаторських досягнень у галузі сільського господарства на виставці, де й представлені найсучасніші аграрні розробки та технології.

Прес-центр ПДАТУ