Пам’ятаємо та шануємо подвиг воїнів!
Новини

8 травня з нагоди Дня пам'яті та примирення у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбувся захід – зустріч трьох поколінь «Вклоняємось безсмертному подвигу». Саме сьогодні зібралися три покоління тих, хто воював і виборював, зараз виборює мирне життя  та студенти університету, щоб вшанувати наших героїв, людей, які брали участь у війні, дивилися смерті в обличчя, були поранені, втрачали бойових побратимів, наближали перемогу з великою вірою в серці.

До університету завітали гості: Хоптяр Леніна Пилипівна - учасник Великої Вітчизняної війни, викладач кафедри плодоовочівництва з 1955 по 1990 роки;  учасники АТО сучасні воїни – герої – Пливанюк Євген В'ячеславович -  асистент кафедри нормальної та патологічної фізіології і морфології, Трач В'ячеслав Володимирович – асистент кафедри мікробіології, фармакології і гігієни тварин, Підперигора Анатолій Володимирович – навчальний майстер кафедри ремонту машин та енергообладнання.

Урочисто відкрив захід вітальним словом ректор університету, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Володимир Васильович Іванишин, наголосивши на тому, що подвиг ветеранів додає нашим молодим хлопцям сил та наснаги у сьогоднішній боротьбі за свободу та суверенітет неньки-України, а також оголосивши хвилину мовчання задля вшанування пам'яті усіх, хто не повернувся з поля бою.

Голова ради ветеранів університету Рудь Анатолій Володимирович привітав усіх присутніх зі святом, підкресливши, що ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто й сьогодні з гідністю відвойовує цілісність нашої держави.

Учасник Великої Вітчизняної війни Хоптяр Леніна Пилипівна не могла стримати сліз, адже емоції переповнювали подих.

Від учасників АТО виступив Підперигора Анатолій Володимирович, розповівши про нинішні військові будні на сході України.

Президент студентського самоврядування Лужняк Віка від імені студентства виголосила слова-вдячності за відданий героїзм, саможертовність та вітальні слова ветеранам та учасникам бойових дій.

Висловлюємо щиру подяку первинній профспілковій організації в особі Ліщук Світлана Георгіївні за надану допомогу в організації даного заходу.

Заходи, приурочені пам'ятним датам, не залишили байдужими нікого, адже трагічні сторінки історії  залишаються у підсвідомості…

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11