Ми пам’ятаймо!
Вівторок, 08 травня 2018, 10:24

День Пам’яті та Примирення, День Скорботи…   8 травня 2018 року студенти і співробітники ПДАТУ взяли участь у траурному мітингу з вшанування пам’яті  загиблим у 1942 році комсомольців Кам’янець-Подільської  молодіжної підпільної організації. Біля пам’ятника зібрались    представники міської ради, різних навчальних закладів – школярі, студенти, а також військових організацій.  Урочисто прозвучали слова виступаючих, які нагадали події тих сурових воєнних років, з вдячністю і шаною згадали імена  загиблих підпільників, скорботно схилили голови у хвилині мовчання. До підніжжя пам’ятника була покладена Гірлянда Слави та весняні квіти. Це все, чим ми можемо виразити свою дяку тим, хто не пошкодував свого життя в ім’я миру й свободи всієї країни.

Допоки наступні покоління розуміють вагомість вчинків, героїзму, самопожертв,  терпіння, незламної віри у перемогу і досягнень наших попередників,   доти існуватиме  історична пам’ять   майбутніх поколінь. Пам’ятаймо!

Викладач кафедри годівлі,
розведення тварин і технології кормів
Валентина Саєнко