Години права «Головний оберіг української державності»
Наукова бібліотека

4 травня 2018 року співробітники наукової бібліотеки та студенти інженерно-технічного факультету і факультету ветеринарної медицини і технологій в тваринництві були учасниками години права «Головний оберіг української державності».

Мета заходу – студентська молодь повинна усвідомити, що Конституція України це не лише Закон законів, це головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності й соборності України. Кожний студент повинен із гордістю говорити: «Ми – українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить Батьківщину».

Захід проходив у формі живого спілкування із молоддю. Кандидат юридичних наук, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Кіріка Діана Володимирівна розповіла про історію української Конституції. Студенти підготували повідомлення про історичні етапи становлення основного Закону України.

Сьогодні ми, як і світова громадськість, визнаємо, що маємо Конституцію, яка відповідає європейським вимогам основного Закону. А як зробити так, щоб конституційні постулати не були просто записами на папері знає кожен: почати із себе і неухильно їх виконувати. Тоді й результати не забаряться.

Наукова бібліотека ПДАТУ