Інформаційний брифінг «Аграрна наука краю»
Наукова бібліотека
Середа, 25 квітня 2018, 09:35

До Всесвітнього дня книги та авторського права в науковій бібліотеці ПДАТУ відбувся інформаційний брифінг «Аграрна наука краю».

В заході взяли участь співробітники бібліотек методичного територіального об’єднання сільськогосподарських бібліотек Хмельницької області; завідувачі і бібліотекарі сільських бібліотек Кам’янець-Подільського району; співробітники центральної районної бібліотеки м. Кам’янця-Подільського.

На брифінгу обговорювались питання:

• історія аграрної науки краю;
  • краєзнавча наука на Поділлі;
  • завдання бібліотек Кам’янець-Подільського району по інформаційному забезпеченню наукових досліджень;
  • наукова бібліотека ПДАТУ – найбільша сільськогосподарська книгозбірня Хмельницької області.

На брифінгу виступили: завідувач відділом обслуговування центральної районної бібліотеки Клімова Оксана Миколаївна; бібліограф ЦРБ Воронюк Юлія Володимирівна; бібліотекар читального залу наукової бібліотеки ПДАТУ Рудик Валентина Іванівна.

Історичні і краєзнавчі питання висвітлили викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ПДАТУ кандидати історичних наук доценти Михайлик Артур Олександрович та Нестеренко Валерій Анатолійович.

Учасники брифінгу відвідали музей університету, де завідувач музеєм Михайлик А.О. ознайомив присутніх з історією і сьогоденням Подільського державного аграрно-технічного університету.

З задоволенням учасники заходу передивились експонати Музею хліба (каф. землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин, завідувач професор Рихлівський І.П.).

З науковою бібліотекою ПДАТУ учасників брифінгу ознайомила завідувач бібліотеки Циганок О.М.

Всі учасники брифінгу отримали інформаційні матеріали про вступну компанію 2018. Університет чекає першокурсників, а наукова бібліотека своїх нових читачів.

Інформаційний брифінг відбувся з ініціативи бібліотекаря Рудик В.І., за сприяння директора Кам’янець-Подільської районної бібліотечної системи Лук’янчук О.Є.