ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання». Примножуємо успіхи
Інженерно-технічний факультет

12-13 квітня 2017 року Миколаївському національному аграрному університеті відбулась VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми взаємозамінності та стандартизації у машинобудуванні».

11-13 квітня 2018 року у  тому ж вищому навчальному закладі проходив ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади із навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання». У ній взяли участь  76 студентів аграрних і  111 студентів технічних ВНЗ України.

Так, уже вдруге честь нашого університету відстоював студент 2 СТН курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» Інженерно-технічного факультету Володимир Головатий.

Напруження полягало у тому, що на один день припадало два із трьох турів олімпіади й доповідь із презентацією на пленарному засіданні конференції. Втім, це не зашкодило нашому представнику гідно виступити, отримавши наступні результати:

• Диплом III ступеня за олімпіаду
  • Грамота за доповідь на актуальну тему ("Профільні з'єднання: настав час стандартизувати в Україні")

Також грамотою за активну участь в організації та проведенні конференції було відзначено наукового керівника, ст. викладача  кафедри "Ремонт машин і енергообладнання" Володимира Кроля.

Вітаємо Володимира і його наставника з досягнутими результатами та бажаємо подальших значних успіхів!

Прес-центр ПДАТУ