Польська делегація у ПДАТУ
П'ятниця, 13 квітня 2018, 20:59

12 квітня 2018 р. у рамках проведення XІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «ПЕРШІ НАУКОВІ КРОКИ-2018» до Подільського державного аграрно-технічного університету з робочим візитом завітала польська делегація (представники Аграрного університету в Кракові, Варшавського університету природничих наук, фірми DAK «GPS» та NPF «Лештер Проект»).

Цього ж дня відбулася зустріч ректора доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України В.В. Іванишина із польською делегацією у ході якої обговорювалися особливості організації навчального процесу в університетах, обміну студентами та перспектив, що відкриваються перед ними. Володимир Васильович підкреслив, що ми готові до тісної співпраці та обміну досвідом, який буде корисним для для всіх сторін.

Приємно відзначити те, що на зустрічі, ректор Володимир Іванишин та проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Тарас Гуцол стали членами польського товариства аграрних інженерів, отримавши відповідні посвідчення від польських колег, які також вручили подяку від декана інженерного факультету Варшавського університету, 30 книг для нашої наукової бібліотеки, презентували збірник наукових праць «Renewable Energy Sources: Engineering, Technology, Innovation» в якому розміщено, в тому числі, наукові статті, авторами яких є викладачі нашого університету.

Дякуємо польським колегам та щиро висловлюємо надію на подальшу плідну співпрацю!

Прес-центр ПДАТУ