У ПДАТУ вперше відбулась виставка Великодніх пасок
Середа, 11 квітня 2018, 17:11

11 квітня 2018р. у Подільському державному аграрно-технічному університеті в Музеї Хліба вперше відбулася виставка Великодніх пасок. У заході  взяли участь учні різних шкіл викладачі та студенти університету.

Було представлено 58 авторських робіт із Хмельницької, Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської, Львівської, Волинської областей. Найрізноманітніші  85 пасок вразили присутніх гостей своєю оригінальністю, неповторністю, креативністю прикрашання.  Польська паска теж оригінально вписалась у виставку української пасхальної випічки.

Ректор, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Володимир Іванишин відкриваючи урочистий захід, привітав усіх присутніх гостей, викладачів, студентів із Великодніми святами та подякував усім, хто долучився до проведення даного дійства. Слова-вітання виголосили запрошені почесні гості університету: голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, перший заступник Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко, секретар міської ради Дмитро Васильянов, протоїєреї Олександр Цісар та Юрій Матвійцов, начальник управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Світлана Старченко, заступник голови Кам'янець-Подільської районної ради Віктор Ярменчук, начальник відділу АПР Кам'янець-Подільської райдержадміністрації Надія Сузанська, представник районного Будинку школяра Юлія Степанюк та інші.

Виставка продемонструвала українські територіальні звичаї та традиції випікання Паски, що суттєво відрізняються.

Надіємося, що подібний захід  уже наступного року стане Всеукраїнським!

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13