Відбулася підсумкова науково-практична конференція всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК»
П'ятниця, 06 квітня 2018, 20:56

5-6 квітня 2018 року завершився заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Економіка сільського господарства та АПК", який проходив у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Завдання конкурсу – виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, пропаганда досягнень науки, техніки та інноваційних технологій. На конкурс надійшло 69 студентських наукових роботи з 39 вищих навчальних закладів України.

За результатами рецензування для участі в підсумковій науково-практичній конференції галузевою конкурсною комісією відібрано 19 студентських наукових робіт. Авторів кращих наукових робіт запросили до Подільського державного аграрно-технічного університету для їх прилюдного захисту на підсумковій науково-практичній конференції.

З вітальним словом до учасників підсумкової науково-практичної конференції звернувся ректор ПДАТУ, голова галузевої конкурсної комісії, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Іванишин Володимир Васильович.

У підсумковій науково-практичній конференції взяли участь 20 студентів із 15 вищих навчальних закладів. Після завершення захисту наукових робіт відбулося нагородження авторів кращих студентських наукових робіт дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а їх наукових керівників – подяками.

Диплом І ступеня

Хлистова Катерина Олександрівна (Херсонський державний аграрний університет).

Руданецька Софія Юріївна (Львівський національний аграрний університет).

Шевчук Зоряна Ігорівна (Тернопільський національний економічний університет).

Бонюк Кристина Валеріївна (Подільський державний аграрно-технічний університет).

Диплом ІІ ступеня

Лукіянчук Яна Миколаївна (Національний університет біоресурсів і природокористування України).

Басанець Анастасія Сергіївна (Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва).

Лесюк Степан Миколайович (Львівський національний аграрний університет).

Владімірова Олеся Валентинівна (Білоцерківський національний аграрний університет).

Шаповал Віталіна Віталіївна (Сумський національний аграрний університет).

Бужимський Віктор Вадимович (Житомирський державний технологічний університет).

Диплом ІІІ ступеня

Волошиновська Альона Валеріївна (Миколаївський національний аграрний університет).

Михальчук Лілія Юріївна (Львівський національний аграрний університет).

Заболотна Анастасія Василівна (Подільський державний аграрно-технічний університет).

Гусак Валерія Володимирівна (Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет).

Гирченко Євгеній Вікторович (Сумський державний університет).

Романова Руслана Романівна (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка).

Курган Вікторія Олександрівна (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка).

Горенко Микола Андрійович (Подільський державний аграрно-технічний університет).

Носальчук Ольга Миколаївна (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького).

Ткач Тетяна Петрівна (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського).

ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15