Вікенд для новачків Молодіжного Європейського парламенту
Оголошення

Відділ молоді та спорту департаменту гуманітарної політики спільно з Молодіжним Європейським парламентом в Україні організовує 14-15 квітня в нашому місті «Вікенд для новачків Молодіжного Європейського парламенту».

Даний захід стане нагодою для української молоді та молоді міста під керівництвом досвідчених модераторів дізнатись про структуру Європейського молодіжного парламенту та можливості, які відкриваються перед членами організації.

Європейський молодіжний парламент - це унікальний освітній проект, який об'єднує 40 національних осередків в країнах Європи. Метою діяльності ЄМП є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європейської інтеграції, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду.

Участь можуть взяти студенти з середнім рівнем знань англійської мови заповнивши реєстраційну онлайн-форму.

Реєстрація триває до 06.04.2018 року. Для кам'янчан захід безкоштовний.

Онлайн-форма

Сторінка у facebook