Екскурсія храмами міста
Новини

29 березня 2018 року була проведена екскурсія храмами міста. Студенти Подільського державного аграрно-технічного університету разом із викладачами відвідали три храми:

- Церква Івана Богослова при Подільському державному аграрно-технічному університеті.

- Петропавлівська церква – одна із найстаріших церков Кам'янця-Подільського, що пережила не одну реконструкцію і сьогодні красується у північно-західній частині міста.

- Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла (XV ст.). Головна його особливість – 40-метровий мінарет, збудований турками, які захопили місто. На його вершині нині красується скульптура Мадонни, котру встановили 1756 року після того, як турків прогнали з Кам'янця-Подільського.

Відбулася розмова з отцем Олександром та отцем Юрієм про розвиток поняття добра та зла, моральних цінностей, гармонії взаємовідносин із собою і навколишнім світом.

Мета екскурсії – сформувати світогляд студентів, ознайомити та збагатити їхні знання з історії та культури, розвинути естетичний та художні смаки, підвищити інтелектуальний, духовний рівень розвитку, сприяти вихованню національної свідомості. Саме це стає основою виховання любові до свого коріння, свого роду, своєї нації, збереження та примноження звичаїв та традицій.

Організатори екскурсії: виховний сектор ПДАТУ, кафедра соціально-гуманітарних дисциплін, доцент Михайлик А.О..

Прес-центр ПДАТУ