Новини

29 березня 2018 року відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету.

Згідно порядку денного були заслухані питання:

• про результативність роботи навчально-наукового інституту підвищення кваліфікації і перепідготовки та шляхи вдосконалення діяльності (доп. директор інституту Андрій Печенюк);
  • про ефективність освітньо-педагогічної і виробничої діяльності Бучацького коледжу і перспективи розвитку в сучасних ринкових умовах (доп. директор коледжу Ігор Леськів);
  • заслухано звіти про стан підготовки докторських дисертацій науково-педагогічних працівників: Сергія Грушецького, Тараса Гуцола, Юрія Павельчука.

Ректор Володимир Іванишин розпочав вчену раду із вручення грамот і подяк (Микола Желавський, Володимир Косташ, Вероніка  Хоміна, Інна Цвігун, Тетяна Приліпко) та сертифікатів науково-педагогічним працівникам, які були учасниками конференції в Об'єднаних Арабських Еміратах (Тарас Гуцол, Оксана Ляска, Ольга Прокопова). Володимир Васильович теж отримав сертифікат учасника, одержавши його від першого проректора Руслана Гаврилянчика.  Викладачі, які пройшли закордонне стажування у Краківському аграрному  університеті ім. Хуго Калатая також отримали сертифікати (Тарас Гуцол, Олег Овчарук, Людмила Михайлова, Оксана Ляска, Ольга Прокопова).

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16